Patřit sám sobě

Kniha s autorskou hudbou Jana Buriana

NOVINKA

390 Kč

PATŘIT SÁM SOBĚ je jemná cesta k osobnímu znovuspojení se sebou, se svou duší a s rodnou zemí. Cesta znovuspojení s řádem ukrytým v tradici, s Univerzem.
Pouze když budeme vědomí, celiství lidé, Řeka života nás s velkou láskou pustí do svého hlavního proudu. Anebo se stejnou velkou láskou nás tam nepustí. Naše tělo – Chrám naší duše – čeká, až tuto jeho výjimečnou rovinu objevíme, rozpoznáme a poté tam s láskou přivítáme svou duši.

ISBN 978-80-906901-8-9

*Heslo ke stažení hudby najdete v knize

CO KNIHA PŘINÁŠÍ:
– Objevování sebe sama, a to zábavným způsobem. Budete malovat, chodit do přírody, vnímat ji, poslouchat hudbu a objevíte mnoho souvislostí. Nechte se překvapit!
– Prohloubení kontaktu s přírodou A se živly.
– Laskavý řád a pravidelnost, které jsou obzvlášť v dnešní době velmi užitečné.
– Bohatou paletu technik, díky níž si budete umět sami poradit s obtížnými situacemi.
– Rozvinutí tvořivosti a napojení na sebe, na svůj vnitřní hlas.

Kniha je napsaná jako pracovní text. Je obohacena o hudbu a ilustrace, takže tvoří ucelený a vyvážený transformační program. Ve spojení s energií postního a velikonočního období nabízí možnost návratu k sobě, k přírodě a k tradicím naší krásné země.

MARIE MADEIRA

MARIE MADEIRA je terapeutka, autorka knih a originálních meditačních programů: Ježíšku, přines mámě punčocháče – 28 dní v sukni, 28 dní v kšandách, Velryba a muži nové doby a spoluautorka knihy Vincek, vlk a Lucinka.

Při práci využívá sílu zvuku, šamanského bubnu, sílu doteku a dále meditace a techniky, které popisuje ve svých knihách. Učí klienty rozpoznat, jak si nejlépe mohou pomoci sami. Pořádá semináře v přírodě, individuální a skupinové terapie. Je jednou ze zakladatelek Akademie vědomého občanského rozvoje (AVOR).

www.velryba-kniha.cz

JAN BURIAN ML

JAN BURIAN ML je hudební skladatel a zvukový designer. Spolupracuje s různými divadelními tvůrci a filmovými umělci u nás i v zahraničí. Pro Národní filmový archiv složil hudební doprovod k restaurované kompletní filmografii filmaře Jana Kříženeckého, která získala mezinárodní ocenění. Vede workshopy s využitím vlastní metody Umění slyšet (Art of Hearing), zvukového designu a kreativního přístupu k elektronickým hudebním nástrojům. Je zakládajícím členem hudebních projektů tyto alba a Kyklos Galaktikos. Přes deset let pracuje s terapeutkou Marií Madeirou a tvoří hudbu pro její knihy. 

www.artofhearing.cz

MICHAL MIMRA

Od mládí je tulákem magickými krajinami, kreslíř a přítel stromů. Ve svém ateliéru Mimhouse.cz navrhuje a vyrábí dřevěné sochy a objekty do interiérů.

Prohlédněte si ukázku z knihy