Rozhovor s andělem

333 Kč

Existuje mnoho představ a nedorozumění ohledně toho, kdo nebo co jsou andělé a jaká je jejich úloha na Zemi. Kniha ROZHOVOR S ANDĚLEM uvádí naše představy i náboženskou interpretaci na pravou míru a otevírá nové obzory a možnosti vnímání. Fascinující rozhovor se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje skutečnou úlohu andělů a přináší odpověď na mnoho otázek: Jaké je to být andělem? Pomáhají andělé všem bez rozdílu? Pracují andělé pro církev? Mohou se inkarnovat jako lidské bytosti? Existuje Bůh?

ISBN 978-80-906901-3-4

Inelia Benz

Inelia je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Založila centrum rozvoje šamanismu Shamanshack a platformu na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích.

Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminkou čtyř dětí a žije se svým snoubencem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.

 

www.inelia.com 

Reference ke knize Rozhovor s Andělem

Tato kniha je velmi osvěžující naprostou absencí zatuchlého moralismu a sentimentálních litanií. Je to partnerský rozhovor velmi bdělé duše s vlastní podstatou a světem, v němž existuje. Zvolená románová forma je přesně tím, co bylo ještě třeba, aby autorčino sdělení mohlo zasahovat naše bytosti naprosto celistvě. Všichni přece milujeme příběhy a snění – a pokud je toto snění bdělé a příběhy snové, můžeme se s úžasem účastnit naprosto funkčního propojení protikladů. Přeji čtenáři tak silné prozření a inspiraci, které jsem zažíval při tomhle úžasném setkání.

– Pjér la Šé’z, psychoterapeut a hudebník 

Reference ke knize Rozhovor s andělem

Andělé – bytosti, které po staletí přináší  úlevu duši i probouzí pochybnosti rozumu. Inelia Benz – bytost, která je na Zemi v lidském těle poprvé, s humorem, vhledem i nadhledem komentuje naše staré vzorce a programy a nabízí způsob, jak se z nich vymanit.  V knize „Rozhovor s andělem“ se Inelia potkává s anděly a mluví s nimi o jejich podstatě, úkolech a poslání, o lidské duši, o evoluci, o čase a dalších tématech. S vtipem, srozumitelně a s osobním prožitkem předává fascinující pohledy rozšiřující naše naučené pohledy a názory. Kniha vám rozhodně otevře nové obzory a možnosti vnímání!.

Terezie Dubinová, PhD., spisovatelka, hebraistka, lektorka

Reference ke knize Rozhovor s andělem

Knihu Rozhovor s andělem doporučuji dávkovat a vracet se k pasážím, o nichž ani nevíte, že jste je četli. Naše programy nás spolehlivě chrání a vypínají naši pozornost při čtení knih, u nichž „hrozí“, že nám významně rozšíří vědomí. Naštěstí to se dá všechno změnit. 

Přeji vám, ať vám četba knihy Rozhovor s andělem přinese to, co právě potřebujete, a osvěží vás na duchu i na těle.

Mgr. Monika Tomíčková, překladatelka a nakladatelka

Prohlédněte si ukázku z knihy