JSI ČARODĚJ/KA?

Převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti.

333 Kč

Kniha překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené. Prozkoumává výjimečné schopnosti jako jsou telekineze, empatie nebo astrální cestování na základě osobních zkušeností, které autorka s jejich využitím sama má.

Jednoduše a srozumitelně ti ukáže, jak si můžeš vyzkoušet, zda tyto schopnosti také máš a pokud je nemáš, jak je můžeš rozvinout. Do hloubky vysvětlí, kdo je to Čarodějka, co cesta Čarodějky obnáší a jakými jinými cestami se může osoba, která tyto výjimečné schopnosti má nebo se o ně zajímá, vydat. Vysvětluje, jak je to s naší intuicí, naším vnitřním hlasem, jak ji využít v běžném životě a vyhnout se tak s její pomocí pasti duchovního ega nebo samozvaným duchovním rádcům.

Víte někdy předem, co se stane? Máte tendenci odpovídat dříve, než dostanete otázku? Chodí si k vám přátelé pro radu nebo odpovědi? Umíte si vytvořit parkovací místo? Chcete zjistit, jestli máte mimořádné schopnosti nebo je chcete získat? Chcete být nebo už jste Čaroděj/ka?

Vznikla díky crowdfundingové podpoře mnoha nadšenců, kteří financovali tisk prvního nákladu knihy. 

ISBN: 978-80-906901-0-3
Brožovaná, 240 stran

Inelia Benz

Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Je zakladatelkou centra rozvoje šamanismu Shamanshack a platformy na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now.

Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminka čtyř dětí a žije se svým snoubencem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.

Její práci můžete sledovat na stránkách:
www.inelia.com 
www.ascension101.com 
www.walkwithmenow.com

Mým cílem, mým nejdůležitějším záměrem je, abyste se stali sami sebou, svobodnými a nezávislými bytostmi. Abyste uspěli v životě, ať už chcete dělat, mít nebo být čímkoliv.

– Inelia Benz

Reference ke knize JSI ČARODĚJ/KA?

Od jedné velice inspirativní ženy, Moniky, která je i vydavatelkou této knihy, jsem Čarodějku dostala v den, kdy právě přijela z tiskárny. Autorka Inelia Benz, která sama prožila několik situací, které by někdo nazval nevšednostmi mezi nebem a zemí, krásně na příbězích vlastních i cizích popisuje, jakými výjimečnými schopnostmi my lidé

 můžeme disponovat. Nejsou to „čáry máry“, je to o intuici, vnitřní moudrosti a duchovním růstu a cestách, které k posílení těchto dovedností mohou vést v tom dobrém i špatném směru… Pokud chcete vědět více nebo se chcete více naučit se svými schopnostmi pracovat, rozhodně tuto knihu musíte mít!

– Eva Čejková Vašková, podnikatelka a zakladatelka portálu Ženy s.r.o.

Reference ke knize JSI ČARODĚJ/KA?

„Tato kniha léčí. Léčí kolektivní i individuální paměť. Mnoho z nás si pamatuje, vědomě či podvědomě, násilí systému, lynčování davem, ohnivé hranice pro „kacíře“, odsuzování odlišností, trestání za projevy mimořádných darů a schopností, potlačování touhy po svobodě, znemožnění jedinečné tvořivosti, otroctví ducha, vyprázdněnou spiritualitu, ušlechtilá slova a jim odporující činy i krutost držitelů moci a jejich „jediné pravdy“. Jako bychom se probouzeli ze špatného snu a protahovali křídla.“

– Terezie Dubinová, PhD., spisovatelka a hebraistka

Reference ke knize JSI ČARODĚJ/KA?

„Nádherná knížka. I když mi víceméně potvrdila to, co cítím už pár let, přesto mi dala něco nového. Je psána takovým způsobem, že první dvě třetiny jsem louskla na jeden zátah. Budu doporučovat dál.“

– Monika Synková, čtenářka

Prohlédněte si ukázku z knihy